HİZMETLERİMİZ
Halı Temizleme - Yıkama Hizmetimiz

 1.Tozların temizlenmesi.
Halılar yıkama işlemine geçmeden önce birikmiş olan tozlardan tüylerden ve diğer kum, toprak vb arındırmak için kuru olmak kaydıyla (ıslak olarak alınan halılarda bu işlem yapılamaz) toz çırpma makinesine koyulur.

 2. Arındırma Çözelti
Halılarınız içerisinde su ve tamamen bitkisel halı şampuanı olan çözelti havuzuna alınarak üzerindeki kir, leke, is, kötü kokudan arındırılmak için bir süre bekletilir. Ve yıkamaya hazır hale getirilir.

 3.Yıkama
Halılarınız kostik, lap, fosfat vb hiçbir kimyasal maddeler kullanılmaksızın tamamen bitki özlü özel halı şampuanıyla insan gücünü gerektirmeyen esnek ve yumuşak fırçalı teknik donanıma sahip son derece modern halı yıkama makinesiyle itinayla yıkanır.4.Durulama

Halılarınız ters düz edilerek bol su ile durulanır. 5.Sıkma
Halılarınızın sıkma işlemi Rulo şeklindeki sıkma makinası (Santrafüj) ile yüksek devirde sıkılır.


 
6.Kurutma

Açık havada havalandırıldıktan sonra mevsimsel şartlara göre sıcak hava sirkülasyonunun bulunduğu kurutma odalarında kurutulur. 7.Servis

Tamamen kuruyan halılar parfümlenir poşetlenir ve servisimizle sizlere ulaştırılır.


 
Overlok Hizmetimiz

Halılarınızın sökülen kenarlarına yada yırtık olan bölümünden kurtulmak için halı kenarlarınızı uygun renklerde ördürebilirsiniz. Sizlerin belirttiği ölçülerde uygun Overlok hizmeti vermekteyiz.
---

Her türlü halı, kilim, battaniye, yorgan ve koltuk temizliği (yıkama). Halı kenarlarına overlok (iple örme) işlemi. Ücretsiz adresten alım ve adrese teslimat. Hizmetlerini siz değerli Antalya Halkı'na sunuyoruz.

Halı temizliği nedir nasıl yapılır, kullanılan ekipmanlar ve müşteri hizmetleri sitemi hakkında genel bilgi.

Verdiğimiz hizmetler için ücret tarifemiz.

Firmamızın kuruluş ve işletme amacı vizyonumuz ve biz. İletişim bilgileri. (Adresimiz, e-mail ve web adresimiz)